Kategóriák
Tanúsítvány
SSL Certificate
Látogató számláló
0
5
4
6
0
1
9

XX. Tó Túra Szabolcsveresmart 2016.05.06.

                                                                     XX. Tó-túra

                                              Szabolcsveresmart

 

 Az újjászületett Rétközi-tó első rendezvénye volt a május 6-án megtartott XX. Tó-túra kerékpárverseny. A házigazda Szabolcsveresmarti Kazinczy Ferenc Általános Iskola versenyfelhívására húsz iskolából 230 gyerek érkezett. Dolhai Zsolt, a rendezvény főszervezője örömmel nyugtázta, hogy még Szlovákiából, Királyhelmecről is érkeztek versenyzők. Négy korcsoportba nevezhettek a gyerekek 6-18 éves korig. Érdemes volt küzdeni, hiszen az első helyezettek jutalma minden csoportban 1-1 mountain bike kerékpár volt, melyet támogatók ajánlottak fel. A verseny fővédnöke Dr. Seszták Miklós nemzeti fejlesztési miniszter külföldön tartózkodása miatt nem tudott részt venni az eseményen, de levélben sok szerencsét kívánt a megvalósításhoz. Jókívánságai teljesültek, hiszen az iskola egy sikeres programot tudhat a háta mögött, köszönet érte a támogatóknak és olyan együttműködő szervezeteknek, mint a Decathlon, Fetivizig, Honvédsuli, Kisvárda és Környéke Bringások csapata, Szabolcsveresmart Község Önkormányzata és az iskola Szülői Szervezete.

Dolhai Zsolt

 

                                Eredmények.

II. korcsoport

Helyezés Név Iskola Eredmény
1. Halász Dániel Kisvárda Vári E. 0:38:10
2. Nagy Bence Kisvárda Református 0:39:44
3. Szitás Dániel Döge 0:41:06
4. Rácz Félix Kisvárda Református 0:41:37
5. Balogh Lőrinc Kisvárda Szent György 0:42:33
6. Nagy Milán Döge 0:44:30
7. Kanalas Rómeó Szabolcsveresmart 0:44:43
8. Tótfalusi Ferenc Kisvárda Református 0:45:10
9. Dudás Dominik Ajak 0:45:37
10. Nagy Dániel Szabolcsveresmart 0:45:40
11. Váczi Enikő Szabolcsveresmart 0:46:22
12. Lakatos Dzsenifer Döge 0:47:50
13. Király Zsombor Nyírkarász 0:47:54
14. Patáj György Ajak 0:48:17
15. Ficsóri Zoltán Kisvárda Somogyi 0:49:00
16. Lakatos Nándor Tuzsér 0:49:08
17. Jónás András Szabolcsveresmart 0:49:14
18. Zsell Levente Nyírlövő 0:49:30
19. Dankó Zoltán Döge 0:49:52
20. Nagy Dávid Tuzsér 0:50:18
21. Mikó Márton Pátroha 0:50:34
22. Csoma Viktor Pátroha 0:50:34
23. Torma Ádám Ajak 0:50:49
24. Ragány Bence Kisvárda Vári E. 0:51:28
25. Csintalan Petra Kisvárda Somogyi 0:52:10
26. Kovács Imre Kisvárda Református 0:52:22
27. Lévai Ádám Kisvárda Református 0:52:28
28. Iván Dorottya Kisvárda Református 0:52:39
29. Kőrizs Ákos Kisvárda Református 0:52:42
30. Takács Flórián Kisvárda Református 0:52:46
31. Kiss Mátyás Királyhelmec 0:53:33
32. Szabó Kata Döge 0:54:06
33. Szabó Boglárka Kisvárda Református 0:54:16
34. Rózsa Sándor Nyírkarász 0:54:40
35. Dugasz Zsombor Kisvárda Református 0:54:48
36. Krestanko Dániel Királyhelmec 0:54:59
37. Nagy Ákos Kisvárda Református 0:55:01
38. Kovács Ádám Pátroha 0:55:25
39. Pokol Ákos Tuzsér 0:56:07
40. Diák Dániel Kisvárda Református 0:56:19
41. Magyar László Kisvárda Somogyi 0:56:22
42. Kovács Zoltán Nyírkarász 0:56:53
43. Revák Levente Kisvárda Református 0:56:53
44. Vincze Tamás Kisvárda Református 0:57:01
45. Vincze Tália Szabolcsveresmart 0:59:38
46. Tóth Csenge Sára Kisvárda Református 1:00:00
47. Dienes Daniella Szabolcsveresmart 1:01:07
48. Lévai Dávid Kisvárda Református 1:02:35
49. Séra Milán Kisvárda Református 1:03:07
50. Gál Noel Kisvárda Református 1:04:06
51. Kovács Dávid Kisvárda Református 1:04:19
52. Veress Nóra Kisvárda Református 1:04:56
53. Mezei Réka Kisvárda Református 1:07:54
54. Nagy Margaréta Szabolcsveresmart 1:10:20
55. Toldi Iván Szabolcsveresmart 1:10:55
56. Dienes Nikolett Szabolcsveresmart 1:22:52
57. Nagy Laura Szabolcsveresmart 1:31:07
58. Peczek Vivien Szabolcsveresmart 1:31:39
59. Kovács Ákos Nyírkarász
Gál Nimród Kisvárda Református

 

III. korcsoport

Helyezés Név Iskola Eredmény
1. Csercsa Gergő Döge 0:35:12
2. Sas Dániel Nyírlövő 0:35:16
3. Tóth Bence Nyírtura 0:35:32
4. Nagy Márkó Nyírlövő 0:37:14
5. Lakó Martin Kékcse 0:37:36
6. Bacskai Máté Kisvárda Református 0:37:41
7. Ruszlák Patrik Kisvárda Református 0:38:36
8. Bilecz László Pátroha 0:39:06
9. Orocs Csaba Kisvárda Somogyi 0:39:41
10. Leleszi Szabolcs Szabolcsveresmart 0:40:03
11. Séra Ivett Szabolcsveresmart 0:40:37
12. Ignéczi Bálint Kisvárda 0:40:49
13. Gyetvei Viktor Béla Kisvárda Somogyi 0:40:58
14. Veisz Bálint Pap 0:41:11
15. Sebestyén Bence Szabolcsveresmart 0:41:40
16. Dankó Dominik Döge 0:41:41
17. Széles Áron Kisvárda Református 0:41:56
18. Zán Máté Kisvárda Teichman 0:42:22
19. Vass Gábor Kisvárda Református 0:42:23
20. Szlovák László Pap 0:42:27
21. Nagy Attila Szabolcsveresmart 0:42:28
22. Bojza Krisztián Kékcse 0:42:33
23. Tóth Ádám Károly Döge 0:42:34
24. Szegedi Márk Nyírlövő 0:42:39
25. Csobai Attila Tuzsér 0:43:04
26. Szoboszlai Gergő Döge 0:43:27
27. Gyenge Levente Tuzsér 0:43:34
28. Tarr Dávid Szabolcsbáka 0:44:02
29. Bodnár Máté Kisvárda Református 0:44:14
30. Görög Dániel Kisvárda Somogyi 0:44:30
31. Lakatos Szabolcs Ajak 0:44:34
32. Sinka Dávid Szabolcsbáka 0:44:43
33. Tordai Fanni Nyírlövő 0:44:44
34. Dancs Richárd Tuzsér 0:44:51
35. Révész Csaba Tuzsér 0:44:51
36. Imre Ákos Kisvárda Teichman 0:45:07
37. Szántó István Kisvárda református 0:45:26
38. Beri László Pátroha 0:45:30
39. Horváth István Döge 0:45:50
40. Lovas Leila Pátroha 0:46:00
41. Tutkovics Effi Szabolcsveresmart 0:47:14
42. Szankula Dominik Nyírkarász 0:47:29
43. Balogh Sándor Kisvárda Református 0:47:30
44. Balogh Nikoletta Szabolcsveresmart 0:47:37
45. Horváth Gyula Pátroha 0:47:39
46. Harsányi Boglárka Kisvárda Teichman 0:48:00
47. Vincze Szilvia Zsuzsánna Döge 0:48:33
48. Fülöp Attila Pátroha 0:48:34
49. Rendes Dominika Vivien Döge 0:48:53
50. Cseh Kristóf Királyhelmec 0:50:07
51. Kállai Kristóf Kisvárda Református 0:50:17
52. Csökmei Viktória Vanessza Döge 0:50:23
53. Balázs László Kisvárda Református 0:51:34
54. Vilmán László Barnabás Döge 0:51:35
55. Papp Mónika Szabolcsbáka 0:51:55
56. Kovács András Jácint Ajak 0:51:59
57. Nagy Fruzsina Szabolcsveresmart 0:52:09
58. Czimbalmos László Kisvárda Teichman 0:52:52
59. Lakatos Fanni Kisvárda Teichman 0:52:53
60. Szántó Viktor Kisvárda Református 0:53:09
61. Balogh Gréta Pap 0:53:31
62. Kopeszda Eszter Pap 0:53:59
63. Molnár Levente János Kisvárda Református 0:54:40
64. Horváth Szabolcs Pátroha 0:55:58
65. Gere Bence Szabolcsveresmart 0:56:27
66. Szántó József Kisvárda Református 0:56:29
67. Balogh Szabolcs Tornyospálca 1:01:24
68. Krutilla Otília Kisvárda Teichman 1:02:14
69. Bodrog Adél Pap 1:03:06
70. Révész Benjámin Kisvárda Református 1:03:16
71. Czérna Hanna Pap 1:04:01
72. Cselle István Kisvárda Református 1:05:26
73. Leleszi Barbara Szabolcsveresmart 1:06:37
Balogh Barbara Szabolcsveresmart
Jónás Anita Szabolcsveresmart
Tóth Bence Tiszakanyár

 

IV. korcsoport

Helyezés Név Iskola Eredmény
1. Vámos István Szabolcsveresmart 0:31:23
2. Harcsa Zoltán Szabolcsveresmart 0:32:06
3. Trekán Tóth Imre Pap 0:32:10
4. Rohály Gergő Kisvárda Teichman 0:32:10
5. Kocsi Márk Kisvárdai Református 0:33:24
6. Kállai János Pátroha 0:33:48
7. Baráth Péter Gyulaháza 0:33:51
8. Jónás Szabolcs Pátroha 0:33:56
9. Kovács Péter Szabolcsveresmart 0:34:31
10. Bákai Patrik Nyírtass 0:35:14
11. Frankovics Tamás Szabolcsveresmart 0:35:23
12. Horváth Árpád Pátroha 0:35:35
13. Kovács Viktor Pátroha 0:35:38
14. Tóth István Nyírtass 0:35:38
15. Háda Gyula Nyírtass 0:35:45
16. Gyüre Ádám Kisvárda Somogyi 0:35:51
17. Potor Szabolcs Nyírlövő 0:35:57
18. Bodnár Bálint Kékcse 0:36:06
19. Szirmai Sándor Pátroha 0:36:17
20. Loksa Dávid Királyhelmec 0:36:34
21. Horváth Gergő Döge 0:36:42
22. Székely-Nagy Gergő Olivér Döge 0:36:56
23. Dankó Benedek Kisvárdai Református 0:37:33
24. Balogh Marcell KisvárdaSzent György 0:37:41
25. Szmolen Péter Márk Nyírtass 0:37:51
26. Tóth Márk Tiszakanyár 0:37:58
27. Fekete Márk Nyírkarász 0:38:35
28. Kovics Márk Kisvárda Somogyi 0:38:54
29. Vass Réka Kisvárda 0:39:17
30. Nagy Patrik Kékcse 0:39:35
31. Barta Béla Döge 0:39:58
32. Kovács István Pátroha 0:40:10
33. Bajza Péter Kékcse 0:40:32
34. Hegedűs Tibor Kisvárda Somogyi 0:40:54
35. Bodnár Tibor Kisvárdai Református 0:41:09
36. Beri Béla Pátroha 0:41:24
37. Buda Károly Nyírlövő 0:41:39
38. Movik Márk Kisvárdai Református 0:42:08
39. Csuka Márton Tuzsér 0:42:09
40. Dicső Vivien Nyírtura 0:42:16
41. Kaczur Attila Nyírkarász 0:42:18
42. Revák László Kisvárdai Református 0:43:30
43. Tóth Dénes Kisvárda Teichman 0:43:47
44. Kiss Dávid Döge 0:43:54
45. Szegedi Attila Pátroha 0:43:59
46. Mák Dávid Gégény 0:44:11
47. Bálint Béla Szabolcsveresmart 0:44:35
48. Boros Zsanett Nyírtass 0:44:56
49. Molnár Flórián Pátroha 0:45:08
50. Hamza Ákos Pátroha 0:45:17
51. Hornyák Sándor Királyhelmec 0:45:51
52. Szalontai Szilárd Döge 0:46:03
53. Biricz László Pap 0:46:04
54. Szántó Patrik Tornyospálca 0:46:07
55. Tamás Ádám Pátroha 0:46:10
56. Lénárt Máté Nyírtass 0:46:20
57. Dicső András Kisvárdai Református 0:46:27
58. Szatmári Ivett Tornyospálca 0:46:28
59. Fehér Evelin Nyírtass 0:47:10
60. Miklósi Sándor Pátroha 0:47:14
61. Imre Péter Kisvárda Református 0:48:40
62. Barta Csongor Nyírlövő 0:49:33
63. Kállai Gergő Pátroha 0:49:39
64. Puskás Tamás Kékcse 0:49:49
65. Sebők István Pátroha 0:50:14
66. Feskó Laura Kisvárdai Református 0:50:40
67. Lázók Szabolcs Pátroha 0:51:44
68. Cservenyák Zsolt Kisvárdai Református 0:52:47
69. Csörsz Levente Jutocsa Kisvárda Somogyi 0:54:26
70. Szabó Sándor Tuzsér 0:55:21
71. Görbe Máté Tuzsér 0:55:51
72. Torma Máté Kisvárda Somogyi 0:56:20
73. Hajdu Sándor Kisvárda Somogyi 0:57:50
74. Vincze Vivien Kisvárdai Református 0:57:54
75. Tamás Vanessza Kisvárdai Református 0:58:20

 

V. korcsoport

Helyezés Név Iskola Eredmény
1. Dorgai Lóránd Királyhelmec 0:31:08
2. Dankó Ferenc Döge 0:31:11
3. Nagy Ádám Kisvárda 0:31:11
4. Rinkó Dániel Kisvárda 0:33:56
5. Boros Zoltán Szabolcsveresmart 0:35:11
6. Molnár Valentin Kisvárda Református 0:36:26
7. Nagy Gábor Pátroha 0:37:34
8. Farkas Dávid Szabolcsbáka 0:39:17
9. Székely-Nagy Tibor Döge 0:39:45
10. Karl Kühnle Németország 0:53:02
11. Sipos Szabolcs Kisvárda 1:08:19
12. Rinkó Nóra Kisvárda 1:08:39
13. Dankó Tamás Döge
Webáruház készítés