Kategóriák
Tanúsítvány
SSL Certificate
Látogató számláló
0
5
4
7
1
3
9

XVII. Tó-túra Szabolcsveresmart 2013.05.10.

  

  XVII. Tó-túra Szabolcsveresmart.

 

Kelet-Magyarország egyetlen gyerekeknek szóló terep kerékpárversenyét május 10-én rendezték meg Szabolcsveresmarton a Rétközi-tó körül. A versenyen 12 iskola közel kétszáz diákja állt rajthoz, hogy teljesítse a Tó-túra 13 km-es távját. A kora nyári meleg, a veresmarti dombok, a száraz, homokos út erősen próbára tette a gyerekeket. Mivel időmérő kerékpárversenyről van szó, ezért a legjobb menetidőt elért sportolók vehették át a szponzorok által felajánlott mountain bike kerékpárokat és ajándékcsomagokat. Korcsoportonként különdíjjal értékelték a lányok teljesítményét is. A versenyt Dolhai Zsolt főrendező, a kelet magyarországi gyermek kerékpárosok egyik örömünnepének nevezte.

Az eredmények feldolgozása alatti időben nyíregyházi triálosok, Fekete Viktor és barátja akrobatikus mutatványokkal szórakoztatta a közönséget. Hihetetlen magasságokat és hosszúságokat ugrottak át kerékpárjukkal. A házigazda Kazinczy Ferenc Általános Iskola rendezői csapata most is jelesre vizsgázott a program lebonyolításában, köszönet érte a nevelőknek, szülőknek, segítő gyerekeknek.

 

                                                               Megnyitó.

 

                                   

                                                 Első és második osztályosok versenye.

 


                                                       3. - 8. osztályosok versenye 1. rész.

  


                                                       3. - 8. osztályosok versenye 2. rész.

 


                                                               Triál bemutató.

 


                                                        Eredmény hirdetés.

 

 

                                                                   Fotók.

 

 

                         Három korcsoportban osztottak érmeket és jutalmakat.

 

                                                    I. korcsoport

 

1. helyezett: Nagy Attila           Szabolcsveresmart                  12 perc 20 másodperc

2. helyezett: Szerafin László     Kisvárda Vári Emil ált iskola      14 perc 38 másodperc

3. helyezett: Császár Attila       Pátroha                                  15 perc 13 másodperc

 

                                                    II. korcsoport

 

1. helyezett: Duleba Szebasztián   Nyírtura                             35 perc 30 másodperc

2. helyezett: Vámos István           Szabolcsveresmart              38 perc 04 másodperc

3. helyezett: Harcsa Zoltán           Kékcse                              38 perc 53 másodperc

 

                                                   III. korcsoport

 

1. helyezett: Rinkó Dániel     Kisvárda Somogyi Rezső ált iskola   31 perc 27 másodperc

2. helyezett: Nagy Ádám      Kisvárda Somogyi Rezső ált iskola   31 perc 56 másodperc

3. helyezett: Nagy Erik          Kékcse                                         32 perc 22 másodperc


                                            Teljes eredménylista.

 

1. korcsoport
Helyezés Név Osztály Iskola Indulás Érkezés Eredmény Rajtszám
1. Nagy Attila 2. Szabolcsveresmart 10:01:30 10:13:50 00:12:20 2.
2. Szerafin László 2. Kisvárda Vári 10:04:30 10:19:08 00:14:38 8.
3. Császár Attila 2. Pátroha 10:02:00 10:17:13 00:15:13 3.
4. Balázs László 2. Kisvárda Ref. 10:03:30 10:19:25 00:15:55 6.
5. Cservenyák Tamás 2. Kisvárda Ref. 10:03:00 10:19:00 00:16:00 5.
6. Ladányi Csaba 1. Szabolcsveresmart 10:01:00 10:17:43 00:16:43 1.
7. Szabó Kata 1. Döge 10:04:00 10:24:50 00:20:50 7.
8. Zámbó Imre 2. Pátroha 10:02:30 10:24:44 00:22:14 4.

 

2. korcsoport
Helyezés Név Osztály Iskola Indulás Érkezés Eredmény Rajtszám
1. Duleba Szebasztián 5. Nyírtúra 10:07:00 10:42:30 00:35:30 24.
2. Vámos István 5. Szabolcsveresmart 10:09:30 10:47:34 00:38:04 30.
3. Harcsa Zoltán 5. Kékcse 10:18:00 10:56:53 00:38:53 48.
4. Csercsa Gergő 4. Döge 10:31:30 11:11:31 00:40:01 78.
5. Szopkó Tamás 5. Ajak 10:16:00 10:57:02 00:41:02 44.
6. Palkovics András 5. Komoró 10:30:30 11:11:32 00:41:02 76.
7. Hadobás Márkó 5. Döge 10:33:00 11:14:36 00:41:36 81.
8. Rostás Alex 5. Szabolcsveresmart 10:09:00 10:51:02 00:42:02 29.
9. Orosz Dominik 5. Ajak 10:15:00 10:57:09 00:42:09 41.
10. Kovács Péter 4. Szabolcsveresmart 10:03:00 10:46:29 00:43:29 17.
11. Miklósi Sándor 5. Pátroha 10:22:00 11:06:00 00:44:00 57.
12. Kerekes László 4. Ajak 10:13:30 10:58:28 00:44:58 38.
13. Kovács Viktor 4. Pátroha 10:21:30 11:06:41 00:45:11 56.
14. Gyüre Dániel 5. Ajak 10:15:30 11:01:02 00:45:32 43.
15. Ragány Bence 5. Ajak 10:16:30 11:02:40 00:46:10 45.
16. Rozinka Ádám 4. Ajak 10:10:30 10:57:13 00:46:43 32.
17. Pongó Máté 5. Döge 10:32:30 11:19:28 00:46:58 80.
18. Nagy Patrik 5. Kékcse 10:17:00 11:03:58 00:46:58 46.
19. Tóth Bence 3. Nyírtúra 10:06:30 10:54:35 00:48:05 23.
20. Bodnár Bálint 5. Kékcse 10:17:30 11:05:54 00:48:24 47.
21. Gere Bence 3. Szabolcsveresmart 10:00:30 10:49:55 00:49:25 12.
22. Molnár Patrik 5. Szabolcsveresmart 10:08:00 10:57:29 00:49:29 27.
23. Boros Dávid 4. Szabolcsveresmart 10:02:00 10:51:58 00:49:58 15.
24. Revák László 4. Kisvárda Ref. 10:28:00 11:18:11 00:50:11 71.
25. Széles Áron 3. Kisvárda Ref. 10:24:30 11:14:52 00:50:22 63.
26. Ténai Károly 4. Szabolcsveresmart 10:01:30 10:51:57 00:50:27 14.
27. Boros Zoltán 4. Szabolcsveresmart 10:02:30 10:53:13 00:50:43 16.
28. Kovács Ádám 5. Kisvárda Ref. 10:29:00 11:19:54 00:50:54 73.
29. Kőrizs Bella 5. Kisvárda Ref. 10:29:30 11:20:29 00:50:59 74.
30. Gazdag Domink 5. Komoró 10:31:00 11:22:13 00:51:13 77.
31. Molnár Maximilián 5. Döge 10:32:00 11:23:17 00:51:17 79.
32. Benkő Krisztián 4. Ajak 10:12:00 11:03:24 00:51:24 35.
33. Bogár Dániel 4. Kisvárda Ref. 10:25:30 11:17:04 00:51:34 66.
34. Bilecz László 3. Pátroha 10:18:30 11:10:06 00:51:36 49.
35. Hajdu Szimonetta 5. Ajak 10:14:00 11:05:58 00:51:58 39.
36. Estók Ágnes 5. Tornyospálca 10:33:30 11:25:54 00:52:24 82.
37. Movik Márk 4. Kisvárda Ref. 10:27:30 11:19:56 00:52:26 70.
38. Nagy Patrik 4. Szabolcsveresmart 10:34:30 11:27:01 00:52:31 84.
39. Jablonszki Laura 5. Ajak 10:14:30 11:07:28 00:52:58 40.
40. Vass Gábor 3. Kisvárda Ref. 10:25:00 11:18:13 00:53:13 64.
41. Polyák Gergő 3. Kisvárda Ref. 10:23:30 11:18:21 00:54:51 60.
42. Kertész Dániel 4. Ajak 10:13:00 11:08:14 00:55:14 37.
43. Tutkovics Effi 3. Szabolcsveresmart 10:04:00 10:59:50 00:55:50 19.
44. Kocsi Sándor 3. Szabolcsveresmart 10:00:00 10:55:54 00:55:54 11.
45. Lázók Szabolcs 4. Pátroha 10:20:00 11:15:55 00:55:55 52.
46. Klenovszky Marcell 4. Kisvárda Ref. 10:27:00 11:23:20 00:56:20 69.
47. Justyán Flórián 3. Kisvárda Ref. 10:22:30 11:20:38 00:58:08 58.
48. Sebestyén Bence 3. Szabolcsveresmart 10:01:00 10:59:30 00:58:30 13.
49. Szántó István 5. Kisvárda Ref. 10:30:00 11:29:51 00:59:51 75.
50. Poncsák Dénes 4. Ajak 10:11:00 11:11:00 01:00:00 33.
51. Nagy Zsolt 4. Ajak 10:11:30 11:11:31 01:00:01 34.
52. Spanyol Jázmin 4. Szabolcsveresmart 10:05:30 11:06:33 01:01:03 22.
53. Imre Péter 5. Kisvárda Ref. 10:28:30 11:29:53 01:01:23 72.
54. Túróczi Erik 3. Pátroha 10:19:30 11:21:03 01:01:33 51.
55. Leleszi Zoltán 6. Szabolcsveresmart 10:10:00 11:13:08 01:03:08 31.
56. Balogh István 5. Szabolcsveresmart 10:07:30 11:10:56 01:03:26 26.
57. Kelemen Vivien 3. Kisvárda Ref. 10:23:00 11:30:23 01:07:23 59.
58. Leleszi Szabolcs 4. Szabolcsveresmart 10:03:30 11:11:16 01:07:46 18.
59. Sipos Ákos 4. Pátroha 10:21:00 11:29:38 01:08:38 54.
60. Nagy Ádám 3. Pátroha 10:19:00 11:29:39 01:10:39 50.
61. Balogh Szabolcs 3. Kisvárda Vári 10:34:00 11:46:00 01:12:00 83.
62. Szaniszló Boldizsár 4. Ajak 10:12:30 11:27:57 01:15:27 36.
63. Cservenyák Zsolt 4. Kisvárda Ref. 10:26:00 11:43:39 01:17:39 67.
64. Vass Mercédesz 4. Pátroha 10:20:30 11:40:26 01:19:56 53.
65. Leleszi Barbara 4. Szabolcsveresmart 10:05:00 11:25:28 01:20:28 21.
66. Séra Ivett 3. Szabolcsveresmart 10:04:30 11:26:12 01:21:42 20.
Zsupanek Norbert 5. Szabolcsveresmart 10:08:30 nem érkezett be 28.
Kovács Levente 5. Ajak nem indult 42.
Simon Levente 4. Pátroha nem indult 55.
Szántó Viktor 3. Kisvárda Ref. 10:24:00 nem érkezett be 62.
Hajdu Alex 4. Kisvárda Ref. 10:26:30 nem érkezett be 68.

 

3. korcsoport
Helyezés Név Osztály Iskola Idnulás Érkezés Eredmény Rajtszám
1. Rinkó Dániel 7. Kisvárda Som. 11:13:00 11:44:27 00:31:27 182.
2. Nagy Ádám 7. Kisvárda Som. 11:12:30 11:44:26 00:31:56 181.
3. Nagy Erik 7. Kékcse 10:53:30 11:25:52 00:32:22 139.
4. Bodnár Viktor 8. Szabolcsveresmart 10:40:30 11:13:11 00:32:41 113.
5. Bodnár Bence 7. Szabolcsveresmart 10:38:30 11:11:44 00:33:14 109.
6. Molnár András 8. Nyírkarász 11:08:30 11:42:30 00:34:00 173.
7. Molnár Szilveszter 8. Szabolcsveresmart 10:40:00 11:14:42 00:34:42 112.
8. Szitás József 8. Döge 11:13:30 11:48:13 00:34:43 183.
9. Tercza Ferenc 7. Pap 11:02:00 11:37:45 00:35:45 160.
10. Kaczur Gábor 7. Nyírkarász 11:11:00 11:46:45 00:35:45 178.
11. Kovács Dzsenifer 8. Pátroha 10:43:00 11:19:07 00:36:07 118.
12. Takács József 7. Nyírtúra 10:54:30 11:30:41 00:36:11 141.
13. Jenei Patrik 8. Pátroha 10:44:30 11:20:49 00:36:19 121.
14. Molnár Zsolt 7. Kisvárda Som. 11:11:30 11:48:14 00:36:44 179.
15. Elek Ádám 7. Nyírkarász 11:10:30 11:47:30 00:37:00 177.
16. Kapin Miklós 8. Nyírkarász 11:09:30 11:46:49 00:37:19 175.
17. Tóth Róbert 8. Nyírkarász 11:09:00 11:46:34 00:37:34 174.
18. Fabu Zoltán 8. Nyírkarász 11:10:00 11:47:42 00:37:42 176.
19. Bacsó Ákos 7. Döge 11:19:00 11:56:59 00:37:59 194.
20. Vincze Ádám 8. Döge 11:17:30 11:55:46 00:38:16 191.
21. Pethő Zsombor 7. Kisvárda Ref. 10:49:30 11:29:12 00:39:42 131.
22. Tóth Tamás 8. Szabolcsveresmart 10:39:30 11:19:20 00:39:50 111.
23. Szidor Tamás 6. Döge 11:14:00 11:53:54 00:39:54 184.
24. Szónok Péter 8. Döge 11:15:00 11:55:48 00:40:48 186.
25. Mónus Ádám 7. Döge 11:18:30 11:59:21 00:40:51 193.
26. Hamza János 8. Döge 11:18:00 11:59:03 00:41:03 192.
27. Révész Bence 7. Pátroha 10:41:30 11:22:34 00:41:04 115.
28. Máté Levente 6. Szabolcsveresmart 10:36:30 11:17:45 00:41:15 103.
29. Vass Péter 6. Kisvárda Ref. 10:48:30 11:30:03 00:41:33 129.
30. Csökmei Dániel 8. Komoró 11:05:00 11:46:44 00:41:44 166.
31. Béres József 6. Komoró 11:03:30 11:45:18 00:41:48 163.
32. Mikla Zoltán 6. Döge 11:19:30 12:01:25 00:41:55 195.
33. Szabó Attila 8. Pátroha 10:43:30 11:25:53 00:42:23 119.
34. Dankó Ferenc 6. Döge 11:14:30 11:57:08 00:42:38 185.
35. Gergely Attila 6. Komoró 11:04:30 11:47:10 00:42:40 165.
36. Zakor Dániel 6. Döge 11:16:30 11:59:37 00:43:07 189.
37. Bunkóczi Erik 6. Szabolcsveresmart 10:37:00 11:20:15 00:43:15 105.
38. Rózsa Norbert 7. Döge 11:16:00 11:59:27 00:43:27 188.
39. Kraskó Zoltán 6. Kisvárda Ref. 10:47:30 11:31:07 00:43:37 127.
40. György Dávid 7. Kisvárda Ref. 10:49:00 11:33:18 00:44:18 130.
41. Márta Tamás 7. Fényeslitke 11:06:30 11:51:28 00:44:58 169.
42. Kovács Péter 6. Ajak 10:57:00 11:42:03 00:45:03 149.
43. Fekete Kornél 7. Kisvárda Som. 11:12:00 11:57:05 00:45:05 180.
44. Tarapcsák Vivien 6. Kékcse 10:51:30 11:36:46 00:45:16 135.
45. Szabó Imre 8. Pátroha 10:46:00 11:31:25 00:45:25 124.
46. Vámos Beáta 6. Szabolcsveresmart 10:35:00 11:20:27 00:45:27 100.
47. Gagna Dániel 6. Nyírtúra 10:54:00 11:39:54 00:45:54 140.
48. Nagy Gergő 8. Komoró 11:05:30 11:51:31 00:46:01 167.
49. Culcea Gábor 7. Fényeslitke 11:06:00 11:52:06 00:46:06 168.
50. Hasulyó Dominik 6. Ajak 10:58:00 11:44:22 00:46:22 151.
51. Dankó Tamás 7. Döge 11:17:00 12:03:39 00:46:39 190.
52. Rajcsányi Gábor 8. Szabolcsveresmart 10:39:00 11:25:51 00:46:51 110.
53. Mák Attila 8. Pátroha 10:44:00 11:31:25 00:47:25 120.
54. Kovács Máté 7. Döge 11:20:00 12:07:31 00:47:31 196.
55. Kovács László 6. Szabolcsveresmart 10:37:30 11:25:21 00:47:51 106.
56. Jászai László 6. Komoró 11:04:00 11:52:44 00:48:44 164.
57. Eszenyi Mihály 6. Ajak 10:56:30 11:45:21 00:48:51 148.
58. Bartha Bence 8. Pátroha 10:45:30 11:34:27 00:48:57 123.
59. Hamza Krisztián 8. Pátroha 10:45:00 11:34:18 00:49:18 122.
60. Magyar Máté 6. Ajak 10:55:30 11:45:27 00:49:57 146.
61. Nagy Kamilla 6. Kisvárda Ref. 10:48:00 11:38:12 00:50:12 128.
62. Hajdu József 7. Ajak 11:00:00 11:50:18 00:50:18 155.
63. Brencsák Bendegúz 6. Ajak 10:55:00 11:45:29 00:50:29 145.
64. Vincze Dániel 7. Szabolcsveresmart 10:38:00 11:30:14 00:52:14 107.
65. Becze Dominika 6. Komoró 11:03:00 11:55:52 00:52:52 162.
66. Papik Dávid 8. Tornyospálca 11:20:30 12:13:59 00:53:29 197.
67. Kántor Erik 7. Fényeslitke 11:07:30 12:01:09 00:53:39 171.
68. Bodnár Péter 6. Kékcse 10:52:00 11:45:43 00:53:43 136.
69. Csire László 7. Pátroha 10:41:00 11:34:59 00:53:59 114.
70. Molnár Renáta 6. Szabolcsveresmart 10:36:00 11:30:44 00:54:44 102.
71. Török Patrik 8. Ajak 11:01:30 11:57:33 00:56:03 159.
72. Székely Zsolt 6. Ajak 10:56:00 11:52:12 00:56:12 147.
73. Nagy Zoltán 8. Ajak 11:01:00 11:57:33 00:56:33 157.
74. Benkő Dominik 7. Ajak 11:00:30 11:57:33 00:57:03 156.
75. Vizer Dávid 7. Kisvárda Ref. 10:50:00 11:48:00 00:58:00 132.
76. Neuzer Erik 6. Ajak 10:57:30 11:55:34 00:58:04 150.
77. Gere Fruzsina 6. Szabolcsveresmart 10:35:30 11:34:14 00:58:44 101.
78. Nyikos Bence 6. Komoró 11:02:30 12:01:28 00:58:58 161.
79. Bezzegh Zsófia 6. Kisvárda Ref. 10:46:30 11:46:29 00:59:59 125.
80. Pálóczi Laura 7. Kisvárda Ref. 11:15:30 12:19:17 01:03:47 187.
81. Sinka Martin 6. Kékcse 10:52:30 11:59:24 01:06:54 137.
82. Kovács Eszter 6. Ajak 10:59:30 12:10:33 01:11:03 154.
83. Szűcs Anett 6. Ajak 10:59:00 12:10:33 01:11:33 153.
84. Janda Boldizsár 7. Fényeslitke 11:08:00 12:21:14 01:13:14 172.
85. Márta Dominik 7. Fényeslitke 11:07:00 12:21:13 01:14:13 170.
86. Dolhai Lilla 7. Kisvárda Ref. 10:50:30 12:07:12 01:16:42 133.
87. Gáncsos petra 7. Kisvárda Ref. 10:51:00 12:09:47 01:18:47 134.
Nagy Gábor 7. Pátroha 10:42:00 nem érkezett be 116.
Szilágyi Dóra 7. Pátroha 10:42:30 nem érkezett be 117.
Polyák Tamás 6. Kisvárda Ref. 10:47:00 nem érkezett be 126.
Pál Sándor 6. Kékcse 10:53:00 nem érkezett be 138.
Papp Máté 6. Ajak 10:58:30 nem érkezett be 152.

  

Webáruház készítés