Nedong 10X2.125-6.5-B40 e-roller tömör gumi (Segway Ninebot F sorozathoz)
Saját raktárunkban: 2 db
Beszállítói raktárban: Nincs
Használható a Segway Ninebot F20, F25, F30, F40-es típusú elektromos rollerekhez,
illetve a méretben egyező más roller típusokhoz.
Mintázat: Off road
Részletek
Méret
Külső átmérő: 10" / 232 mm
Külső szélesség: 2.125" / 50 mm
Belső átmérő: 6.5" / 150 mm / 168 mm
Belső szélesség (mért érték): 43 mm
Adatok
Márka:
Nedong
Szélesség:
50 mm